Startti 12 V, 2.7 kW ūüôā

Säästä
39 ‚ā¨

242
norm. 281
195,16 alv 0 %

Saatavuusarvio: 1-2 viikkoa

Ilmainen toimitus

Tuotetta ostettavissa enintään X kpl

Lisää tuote vertailukoriin

  • j√§nnite 12 V
  • teho 2,7 kW
  • hammasluku 9
  • kiinnitys 3 x 127 mm
  • L1 230 mm
  • L2 65 mm
  • L3 89 mm


OEM-numerot:
DF 12187645
CIH 130100090735
FE F13590206001
FE F514900060040
FE X830100004
FE X830100004000
FE X830100006
FE X830100009


Tämä tuote sopii seuraaviin traktorimalleihin

Case IH / International Harvester
CS78 moottori WD401.81, CS94 moottori WD401.85, CS68 moottori WD301.89, CS75 moottori WD301.88, CS86 moottori WD401.83, 308, 600 LS

Fendt
308 turbo, 309 LS, 309 LSA, 305, 305 LS, 305 LSA, 306, 306 LS, 306 LSA, 600 S, 308 S, 308 LSA, 308 LS, 600 LSA, 304 LS, 304 LSA

Tuotteella ei ole yhtään arvostelua

Ole ensimmäinen joka arvostelee tämän tuotteen!

UUTTA! Voit lisätä nyt myös kuvia kaikkien ihasteltavaksi (vapaaehtoinen)
Voit lisätä yhden tai useamman kuvan. Lähettämällä kuvan, annat meille oikeuden käyttää kuvaa markkinoinnissa ja sosiaalisessa mediassa.

Yhteystietojasi ei julkaista.