
“Istuvuus autooni hyvä. Peittessä voisi olla merkintä siitä kumpi pää tulee eteen niin ei tulisi turhaa pyörittelyä.”
-T.S.S.
10 €
39,76 alv 0 %
Virtasenkauppa osamaksulla
alk. 8 € / kk
Osamaksulla alk. 8 € / kk
Heti omassa varastossa 1 kpl! Kun tilaat nyt, lähetämme keskiviikkona
Saatavilla 53 kpl lisää ensi viikolla
Tuotekoodi: 911-2005
Yli 95 € tilauksiin ilmainen toimitus!
Pikatoimitus alkaen 4,90 €
Materiaali silikonikäsiteltyä polyesterikangasta. Pakkasenkestävä ja 100 % vettähylkivä. Suojaa pölyltä, sateelta, lumelta, jäältä ja auringolta. Hengittävä materiaali minimoi kondensioveden muodostumisen auton pinnan ja peitteen väliin. Peitteen etu- ja takaosassa on joustoresori ja keskellä kiinnityshihna.
Katso yhteensopivuus liitetiedostosta.
HUOM!! Peitteen sopivuuden voi varmistaa mittaamalla auton ympärysmitta, sillä saman automerkin/-mallin eri vuosimalleissa voi olla kokoeroja.
Katso myös meidän merkkikohtainen autopeite hakukone TÄSTÄ LINKISTÄ
Istuvuus autooni hyvä. Peittessä voisi olla merkintä siitä kumpi pää tulee eteen niin ei tulisi turhaa pyörittelyä.
Muut asiakkaat ostivat myös
Virtasenkauppa Osamaksu
- Kk-hintaesimerkki on laskettu 36 kk maksuajalla.
- Voit tehdä useita tilauksia, mutta saat vain yhden laskun kuukaudessa.
- Valitset itse, paljonko maksat - kuitenkin vähintään 8 €/kk. Minimisumma riippuu tilisaldosta ja se on kerrottu laskulla.
- Tilissä ei ole perustamismaksua. Tilinhoitomaksu on 3,95 €/kk.
- Tarkemmat ehdot tästä linkistä.
Luottoesimerkki: 1 300 € luottorajalla ja 12 kk:n takaisinmaksuajalla kk-erä on 122,82 € ja kuluttajasuojalain mukainen todellinen vuosikorko 26,62 %. Kokonaisluottokustannus on 173,90 € ja maksettava kokonaissumma on 1 473,90 €.
Esimerkkejä kuukausieristä summalle 49,90 € sis. ALV 25.5 %
3 kk - 21,00 €
6 kk - 12,63 €
12 kk - 8,45 €